zdjęcie z warsztatu fotografa

Fotografia biznesowa

fotografia biznesowa

Wszyscy wiemy jak ważny jest wizerunek w sieci, szczególnie teraz, gdy coraz więcej biznesów właśnie tam się przeniosło. Są różne sposoby na prezentację siebie i swojej firmy. Postawmy na pewność siebie i dostępność na jednym zdjęciu. 

Moja propozycja została stworzona z myślą o dużych i małych firmach oraz przedsiębiorcach indywidualnych. Sprawdź jaką mam propozycję dla Ciebie i Twojej firmy. Zobacz czym jest fotografia biznesowa i wspólnie zbudujmy dobre pierwsze wrażenie.

Konsultacje przed sesją.

Od tego powinniśmy zacząć. Każda sesja biznesowa wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też przed każdą sesją zapewniam konsultacje z zakresu prawidłowego dobrania makijażu czy ubioru odpowiedniego do sesji. Przed spotkaniem otrzymasz szczegółowe wskazówki dotyczące przygotowania się do zdjęć. Opowiem Ci trochę o pozowaniu i o tym jak przebiega sesja. Przekonasz się, że to wcale nie jest trudna sprawa. Takie przygotowanie to bardzo ważna część sesji, dlatego kładę na nią duży nacisk. Już teraz możesz uzyskać kilka podstawowych informacji dotyczących sesji biznesowych, a znajdziesz je tu.

Fotografia biznesowa - co i jak?

Portret biznesowy dla osób poważnie traktujących swoją profesję to absolutne minimum. Bez względu czy potrzebujesz całą sesję na stronę www czy tylko zdjęcie profilowe, zdjęcie do CV lub na LinkedIn. Sesję wykonasz u mnie w studio Warsztat Fotografa 
w centrum Bydgoszczy, u Ciebie w firmie lub jak wolisz w plenerze. Wybór miejsca zależy od profesji i charakteru sesji. W podjęciu decyzji pomogą Ci powyżej wspomniane konsultacje.

zdjecia-linkedin-bydgoszcz
zdjecia-dla-biznesu

Fotografia wizerunkowa dla firmy.

Fotografia wizerunkowa to nieodłączny element w kreowaniu wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz organizacji. Portret środowiskowy przedstawiający profesjonalistów w ich miejscu pracy oraz pokazanie czynności i zachodzących procesów umacnia wizerunek firmy. Nie ważne czy Twoja firma to wielka fabryka, biurowiec czy mały warsztat. Podczas konsultacji podpowiem jak najlepiej przygotować miejsce w którym będziemy wykonywać zdjęcia. Tego typu sesje świetnie nadają się na stronę internetową lub jako content na social media. Warto pokazać się swoim klientom. 

Firmy które mi zaufały:

bream.spot

Warsztat Fotografa

Fotografia portretowa, biznesowa i wizerunkowa

ul. Grudziądzka 10/3   (parter „Rzemieśnika”) 
85-130, Bydgoszcz
tel. +48 694 728 496
warsztat.fotografa@gmail.com

Kiedy ?

Poniedziałek   8:30 – 16:30
Wtorek   8:30 – 17:30
Środa   8:30 – 16:30
Czwartek   8:30 – 16:30
Piątek   8:30 – 15:30

Możliwe są inne godziny zdjęciowe po wcześniejszym umówieniu.