zdjęcie z warsztatu fotografa

Jak przygotować się do sesji biznesowej?

Zacznijmy od początku...

Dla kogo jest sesja biznesowa ?

Zdjęcia biznesowe są dla każdego kto chce się zaprezentować w profesjonalnej formie.
Takie sesje realizowane są dla dużych firm i małych firm, freelanserów, artystów, trenerów osobistych, blogerów, a rtystó…
Dla osób które dopiero chcą rozpocząć karierę, wykonuję również pojedyncze zdjęcia biznesowe do zastosowania w CV, LinkedIn

Jak przygotować się do sesji biznesowej ?

Jak ważny jest ubiór w tego rodzaju sesji nie trzeba się rozpisywać. Ważne aby był spójny z kierunkiem w jakim chcemy się rozwijać lub tym czym się zajmujemy zawodowo. Ten temat możemy wspólnie przedyskutować podczas konsultacji poprzedzającej sesję. Dobrze jest wziąć ze sobą dwa różne stroje. Na wypadek jakby na sesji okazało się, że się nie czujemy dobrze w wybranej stylizacji, możemy zmienić ją na inną. Postaw na stonowane kolory, niech nie odwracają uwagi od Twojej osoby. To samo dotyczy wyraźnych wzorów czy nadruków. Jeśli masz wątpliwości, wyślij mi zdjęcie stroju lub przedstaw je podczas konsultacji online.
Pamiętaj, że nasze samopoczucie i klimat podczas zdjęć jest bardzo ważną częścią sesji i ma duży wpływ na efekt końcowy.

jak przygotować się do sesji biznesowej

Czy jest możliwość wykonania sesji poza studiem?

Oczywiście. Sesje biznesowe wykonywane są w studio jak i we wspólnie ustalonych miejscach. np. w Twoim miejscu pracy lub plenerze.

Ile czasu trwa taka sesja ?

Sesja realizowana w studio, trwa do 2 godziny. Jest to uzależnione m.in. od ilości stylizacji, tego czy make up i fryzura są przygotowywane na miejscu itp.
Współpracuję z wieloma profesjonalistami zajmującymi się wizerunkiem.